دیجی پی
2.67
6
6
سیستم پرداخت

دیجی پی

2.67 / 5.00 - بر اساس 6 بررسی
5 ستاره
4 ستاره
3 ستاره
2 ستاره
1 ستاره

دیجی پی

دیجی‌پی قصد دارد مجموعه‌ای پایدار و کامل از راهکارهای پرداختی با تمرکز بر پرداخت موبایلی ارایه دهد که بخشی از آن‌ها در قالب اپلیکیشن دیجی‌پی و تعدادی از آن‌ها در قالب سرویس‌های نوین پرداخت آنلاین از طریق بانک ها و وبسایت هایی که هر روز با آنها سر و کار دارید، ارایه می‌شود.


آدرس
تهران -بلوار نلسون ماندلا- بلوار صبا غربی- پلاک 38- طبقه 3

تلفن
95118787 21

پست الکترونیک
info@mydigipay.com


وب سایت


1.00 / 5.00

”عدم استفاده از دیجی پی به دلیل سیستم معیوب اداری و عدم پاسخگویی“

پشتیبانی بسیار ضعیف، روند اداری طولانی و غیر قابل اعتماد، سیستم ناکارآمد اداری 1.00


”انتقاد“

متاسفانه در اردیبهشت ماه 99 اقدام به ثبت نام در سایت دیجی پی کردم و بعد از پرداخت هزینه اعتبار سنجی و بارگذاری مدارک درخواستی(که خیلی هم زیاد بود)اقدام به ارسال چک نمودم و اما ایرادات سیستم شما.
1- این روند حدود یک ماه به طول انجامید و روند تائید اطلاعات هر بار سه تا چهار روز طول کشید.
2-بعد از ارسال چک با توجه به اینکه مبلغ چک 13 میلیون بود سایت فقط اعتبار 1 میلیون تومان خرید را به بنده تخصیص دارد که سوال اینجاست با یک میلیون تومان چه چیزی می شود خرید؟(تقریبا هیچی)
3- مهلت خرید اقساطی بعد از وصول چک فقط یک ماه است(این چه قانونی است دیگه؟!!!!)شما که چک دستتونه و من خریدی هم که نکردم که اعتبار من پایان یافته.
4- دو مرتبه به پشتیبانی تیکت زده ام و بعد از اینکه یک هفته جواب ندادند تماس گرفتم و متاسفانه اپراتور شما دسترسی محدودی به سیستم دارد یا شاید هم به سیستم وارد نبود چون گفتند مهلت اعتبار قابل تمدید نیست و چک باید عودت شود و شما یک چک جدید بفرستید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5- در آخر خودمونی می گم:"از طلا بودن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده چک ما را لطف کنید"بنده با این سیستم کاری شما احتمال گم شدن چک توی سیستم شما را 100 درصد تخمین زدم و فقط الان خدا خدا می کنم چک را پس بفرستید.
6- لطفا چک بنده را مرجوع کنید من خریدم را نقد انجام می دهم.

  • ۰ مفید بود
  • مفید نبود ۰
  • اشتراک گذاری:

Sign In